Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Komunikaty

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

Wojewoda Dolnośląski na prośbę Rzecznika Praw Pacjenta podjął współpracę przy kolejnej edycji kampanii społecznej mającej na celu podniesienie poziomu świadomości pacjentów w zakresie przysługujących im praw.

Kampania ta skierowana jest do wszystkich osób, które spotykają się problemami oraz wyzwaniami korzystając z opieki zdrowotnej. Każdy z nas w pewnej chwili może stać się pacjentem dlatego tak ważne jest, aby wiedział jak poradzić sobie w polskiej służbie zdrowia. Niestety wiedza Polaków o prawach pacjenta jest nadal niewystarczająca i wielu z nich nie ma świadomości, że przysługuję im szereg możliwości dochodzenia swoich praw, w tym także pomoc wyspecjalizowanych instytucji.

Wszystkie elementy kampanii można obejrzeć na stronie internetowej Biura Rzecznika Praw Pacjenta (http://www.bpp.gov.pl/dla-pacjenta/edukacja-poznaj-swoje-prawa/kampanie-spoleczne/kampania-rzecznik-praw-pacjenta-przypomina/).

liczba wejść: 5473