Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Godziny obsługi klienta

Godziny obsługi klienta w zakresie spraw paszportowych w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu i Delegaturach.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że obsługa klienta w zakresie spraw paszportowych w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz Delegaturach w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu odbywa się w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach od 8:15 do 15:30 oraz w środę w godzinach od 8:00 do 18:00.

W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu i Jego Delegaturach można złożyć wniosek i odebrać gotowy paszport przychodząc bezpośrednio do urzędu, bez wcześniejszego umawiania się na wizytę, w takim przypadku po przybyciu do Urzędu należy pobrać bilet z biletomatu.

Wydawanie biletów w systemie kolejkowym odbywa się do godziny 15:30 (w środy do 17:30), lecz ze względu na dużą liczbę klientów, system może nie wydawać biletów już przed godziną 15:30 (w środy przed 17:30).

Istnieje także możliwość internetowej rezerwacji terminu wizyty w celu załatwienia sprawy paszportowej, lecz NIE jest to obowiązkowe.

Internetowa rezerwacja terminu wizyty uruchamiana jest każdego dnia od godz. 18:55, aż do wyczerpania dostępnych terminów  -  https://rezerwacje.duw.pl

Godzina internetowej rezerwacji wizyty określona jest orientacyjnie. Rozpoczęcie obsługi może ulec nieznacznemu opóźnieniu, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta. Po przybyciu do Urzędu należy wpisać kod rezerwacji otrzymując stosowny bilet.

 

liczba wejść: 3864