W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

20 stycznia 2023

Ogłoszenie o naborze na specjalistów ds. wsparcia w szkołach

W związku z realizacją zadania "Wsparcie edukacji międzykulturowej w szkołach: Grupowe i indywidualne formy wsparcia" w ramach realizowanego przez Wojewodę Dolnośląskiego projektu nr 2/14-2022/OG-FAMI pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – II etap.” ogłasza się nabór na stanowiska:

- specjalisty ds. integracji w szkołach

- specjalisty ds. zajęć wyrównawczych

Poniżej znajdują się zarządzenia Wojewody Dolnośląskiego wraz z ogłoszeniami o naborze oraz formularz ofertowy, który należy złożyć wraz z wymaganymi oświadczeniami i dokumentami do dnia 26.01.2023r.

_____________________________________

 
Bezpieczna przystań.
Projekt nr 2/14-2022/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich na Dolnym Śląsku – Etap II” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.
Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Pliki do pobrania