Od 5 września zmiany godzinowe w obsłudze z zakresu spraw paszportowych oraz cudzoziemców ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

NIEPODLEGŁA DO HYMNU

Już jutro obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości! Z tej okazji zachęcamy do włączenia się w akcję Niepodległa do hymnu i odśpiewania 11 listopada hymnu państwowego.

Polska niepodległość to wiele pozytywnych doświadczeń i wartości, łączących wszystkich obywateli. Śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego w ten wyjątkowy dzień będzie okazją do  podkreślenia wspólnotowego wymiaru obchodów. Ty też przyłącz się do akcji i zaśpiewaj hymn!

Można śpiewać w domu z rodziną, bliskimi, a także podczas oficjalnych uroczystości państwowych, samorządowych czy lokalnych spotkań upamiętniających 104. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości z udziałem Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego odbędą się w Lubaniu na rynku miejskim,  gdzie zaplanowane zostało odegranie i odśpiewanie hymnu państwowego.

Na stronie https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/?kind_event=anthem  znajdą Państwo wyszukiwarkę miejsc, gdzie akcja zostanie podjęta. Więcej informacji o  akcji jest dostępnych na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zaspiewajmy-razem-11-listopada-niepodlegla-do-hymnu-juz-po-raz-5/

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji Niepodległa do hymnu jest Biuro Programu Niepodległa.

  •  - NIEPODLEGŁA DO HYMNU
    NIEPODLEGŁA DO HYMNU
liczba wejść: 206