Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

12 kwietnia 2021

Ostatnie pożegnanie wieloletniego pracownika Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu

Z przykrością i ogromnym żalem przekazuję Państwu informację o śmierci pracownika Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu – pana Marcina Trzeciaka, Kierownika Oddziału Paszportowego i Obsługi Klienta. Pan Marcin był nie tylko wspaniałym człowiekiem, kolegą, przełożonym i podwładnym. Przepracował w naszym urzędzie dwadzieścia dwa lata, z tego ponad dwadzieścia w Oddziale Paszportowym i Obsługi Klienta. Przez 17 lat kierował lub współkierował tym oddziałem. Odziałem, któremu oddał się z pasją i misją, niejednokrotnie mierząc się z ogromem spraw, stresem i dużym tempem pracy. Był najbliżej Klientów i starał się rozumieć ich potrzeby.

Pan Marcin był osobą bardzo lubianą, chętną do pomocy i pełną poczucia humoru. Dowodem tego może być wisząca nad jego biurkiem pocztówka pisana ręką kilkulatki: „Pan Kierownik Marcin Trzeciak – dziękuję za uratowanie wakacji”.

Pan Marcin był duszą Wydziału i twarzą urzędu. Osierocił żonę i dzieci, ale także urząd, którego był nieodłączną częścią. Odszedł w wieku 49 lat w wyniku COVID - 19.

Pamiętajmy o nim w modlitwie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski

W czwartek (15.04.2021) o godzinie 7.00 w Kościele Dominikanów zostanie odprawiona Msza Św. w intencji zmarłego.

  •  -