Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

21 stycznia 2021

Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku

Jesteś Obywatelem kraju niebędącego członkiem Unii Europejskiej, przebywającym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej? Jest Ci trudno załatwić niezbędne dokumenty i pozwolenia związane z pobytem i zatrudnieniem? Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej lub zawodowej? Projekt „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Więcej informacji w zakładce: "Oferta Biura Wsparcia Obywateli Państw Trzecich" oraz na stronie Partnera projektu - Fundacji Ukraina.

 

Projekt nr 9/8-2017/OG-FAMI  pt. „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.​
Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

  • Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku - Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku
    Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku