Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

22 maja 2020

Zasady bezpośredniej obsługi Klienta w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu

Wszystkich klientów obowiązywać będzie wysoki reżim sanitarny.

  1. Klienci przyjmowani są wyłącznie po uprzednim umówieniu terminu wizyty – szczegółowe zasady umawiania wizyt znajdują się na stronach poszczególnych Wydziałów i komórek.
  2. Do Urzędu przyjmowani są jedynie Klienci, strony postępowania i osoby załatwiające sprawę z udziałem pełnomocników (bez osób towarzyszących).
  3. Każdej osobie wchodzącej na teren Urzędu mierzona będzie temperatura ciała (osoba z gorączką nie będzie mogła wejść do Urzędu). Wymaga się od niej również dezynfekcji rąk środkiem odkażającym dostępnym w holu Urzędu (Urząd nie zapewnia rękawiczek jednorazowych).
  4. Klienci poruszają się po Urzędzie z zakrytymi ustami i nosem, wyłącznie w towarzystwie pracownika Urzędu. Niezwłocznie po załatwieniu sprawy, klient jest zobowiązany do opuszczenia budynku Urzędu.
  5. Zaleca się, aby Klient posiadał własne przybory piśmiennicze.
  • Urząd Wojewódzki - Urząd Wojewódzki
    Urząd Wojewódzki