Nadodrzańskie województwa chcą walczyć o Odrę. Ich przedstawiciele spotkali się w sprawie rzeki. UWAGA !!! Duży Protest Rolników od 20.03.2024r. Ćwiczenia Wojsk NATO W Hołdzie Walczącej Ukrainie PLANOWANE PROTESTY ROLNIKÓW - INFORMACJE Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

29 kwietnia 2020

Informacja dla cudzoziemców ws. odbioru gotowych kart pobytu tymczasowego i stałego

Informujemy, że cudzoziemcy oczekujący na gotowe już karty pobytu, mogą umawiać się na ich odbiór za pośrednictwem naszej infolinii pod numerem 71 701 11 00 w godzinach 9-14. Godziny odbioru będą ustalane indywidualnie z każdym klientem.

Na chwilę obecną bezpośrednia obsługa będzie dotyczyć tylko odbioru gotowych kart. Wydanie karty trwa około 5 minut. Klientów rejestrujemy co 10 minut, tak, by nikt poza obsługiwaną osobą nie znajdował się przy stanowisku i aby po każdym Kliencie zdezynfekować stanowisko. Jednocześnie informujemy, że na stanowiskach zamontowano szyby oddzielające pracownika od klienta. 

Apelujemy, aby zachować wszelkie środki ostrożności.  Należy mieć ze sobą środki ochrony osobistej – maseczkę i rękawiczki. W urzędzie dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk. Dermalog (skaner odcisku palców) będzie dezynfekowany po każdym użyciu.

Podczas rejestracji telefonicznej klienci będą informowani, żeby przyjść około 3 min przed umówioną wizytą by uniknąć kontaktów z innymi klientami. Ochrona urzędu sprawdzi, czy klient jest umówiony oraz zmierzy mu temperaturę kamerą termowizyjną. 

Dostęp do urzędu jest nadal ograniczony i możliwy tylko dla osób umówionych i wyłącznie do Sali A.  W dalszym ciągu zostaje wyłączona bezpośrednia obsługa klienta w innych sprawach. Urzędnicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.

 

Projekt nr 10/10-2019/OG-FAMI pn. „Wsparcie działań Wojewody Dolnośląskiego w obszarze obsługi obywateli państw trzecich” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji
i Integracji.

 

„Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz MSWiA nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji”  

  • Urząd Wojewódzki - Urząd Wojewódzki
    Urząd Wojewódzki
  • Logo FAMI Bezpieczna Przystań - Logo FAMI Bezpieczna Przystań
    Logo FAMI Bezpieczna Przystań