Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

23 marca 2020

Brak możliwości odbioru paszportów oraz kart pobytu - informacja dla Klientów

Szanowni Państwo, klientów oczekujących na paszporty i karty pobytu do odbioru, informujemy że Pracownicy Urzędu wykonują swoje obowiązki w dotychczasowych godzinach pracy bez zmian.Dostawa dokumentów paszportowych oraz kart pobytu jest realizowana na bieżąco, a następnie zostają wygenerowane i wysłane do Państwa powiadomienia w formie „sms-a” lub „email-a”. W związku z ograniczeniem bezpośredniej obsługi Klienta nie ma obecnie możliwości odbioru ww. dokumentów.

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników do odwołania została zawieszona bezpośrednia obsługa klienta w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz delegaturach Urzędu ( Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra)– link w załączeniu: https://duw.pl/pl/obsluga-klienta/paszporty/aktualnosci-marzec-2020/16420,Od-16-marca-br-do-odwolania-w-punktach-obslugi-Dolnoslaskiego-Urzedu-Wojewodzkie.html        

O możliwości odbioru dokumentów zostaną Państwo poinformowani specjalnym komunikatem umieszczonym na stronie www.duw.pl.

Bardzo prosimy o śledzenie zmian w zakresie obsługi Klienta na stronach urzędu.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

  • Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu - Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
    Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu