Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

09 października 2019

Wyniki konkursu OSEWyzwanie

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazuje informację o wręczeniu nagród dla szkół na Dolnym Śląsku w ramach OSE WYZWANIE Program NASK. Nagrodami w Konkursie OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, dzięki którym szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

OSE Wyzwanie to konkurs dla szkół, który organizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Państwowym Instytutem Badawczym NASK.

Nagrody na terenie Dolnego Śląska trafią do 39 szkół :

NAZWA SZKOŁY

Powiat

Miejscowość

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA  KUSOCIŃSKIEGO W BOLESŁAWCU

BOLESŁAWIECKI

BOLESŁAWIEC

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II

W GIERAŁTOWIE

BOLESŁAWIECKI

GIERAŁTÓW

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W GÓRZE

GÓROWSKI

GÓRA

TECHNIKUM

JAWORSKI

JAWOR

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

JAWORSKI

JAWOR

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MĘCINCE

JAWORSKI

MĘCINKA

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W SOSNÓWCE

JELENIOGÓRSKI

SOSNÓWKA

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŚCIĘGNACH

JELENIOGÓRSKI

ŚCIEGNY

SZKOŁA PODSTAWOWA  NR2 IM."TKACZY ŚLĄSKICH"

KAMIENNOGÓRSKI

KAMIENNA GÓRA

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOŻKOWIE

KŁODZKI

BOŻKÓW

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

KŁODZKI

BYSTRZYCA KŁODZKA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. GEN. JÓZEFA BEMA W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

KŁODZKI

BYSTRZYCA KŁODZKA

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 3

KŁODZKI

KŁODZKO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

KŁODZKI

KUDOWA-ZDRÓJ

TECHNIKUM IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWEJ RUDZIE

KŁODZKI

NOWA RUDA

SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 W NOWEJ RUDZIE

KŁODZKI

NOWA RUDA

TRZYLETNIA SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W NOWEJ RUDZIE

KŁODZKI

NOWA RUDA

SZKOŁA PODSTAWOWA W BIENIOWICACH

LEGNICKI

BIENIOWICE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W CHOJNOWIE

LEGNICKI

CHOJNÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PROCHOWICACH

LEGNICKI

PROCHOWICE

TECHNIKUM

LWÓWECKI

LWÓWEK ŚLĄSKI

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. ŚW. JAWDIGI ŚLĄSKIEJ

LWÓWECKI

WLEŃ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. PODRÓŻNIKÓW I ODKRYWCÓW POLSKICH W OLEŚNICY

OLEŚNICKI

OLEŚNICA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SYCOWIE

OLEŚNICKI

SYCÓW

GMINNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W OŁAWIE

OŁAWSKI

OŁAWA

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ADAMA MICKIEWICZA W WIERZBNIE

OŁAWSKI

WIERZBNO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ARKADEGO FIEDLERA W POLKOWICACH

POLKOWICKI

POLKOWICE

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W CIECHOWIE

ŚREDZKI

CIECHÓW

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W STRZEGOMIU

ŚWIDNICKI

STRZEGOM

TECHNIKUM IM. KSIĘCIA BOLKA II W STRZEGOMIU

ŚWIDNICKI

STRZEGOM

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

WOŁOWSKI

BRZEG DOLNY

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. J.M. OSSOLIŃSKIEGO

WOŁOWSKI

BRZEG DOLNY

SZKOŁA PODSTAWOWA W WIŃSKU

WOŁOWSKI

WIŃSKO

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W RĘKOWIE

WROCŁAWSKI

RĘKÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W CIEPŁOWODACH

ZĄBKOWICKI

CIEPŁOWODY

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

ZĄBKOWICKI

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OSIEKU ŁUŻYCKIM

ZGORZELECKI

OSIEK ŁUŻYCKI

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II

W SULIKOWIE

ZGORZELECKI

SULIKÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W WILKOWIE-OSIEDLU

ZŁOTORYJSKI

WILKÓW-OSIEDLE

 

  • Logo OSEWyzwanie - Logo OSEWyzwanie
    Logo OSEWyzwanie