Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

10 października 2018

Trwa przebudowa atrium w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że trwa przebudowa atrium w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Dziedziniec wewnętrzny urzędu ma już konstrukcję zadaszenia. Trwają prace wewnątrz obiektu. Powstanie tam nowoczesna Sala Obsługi Klientów o powierzchni ponad 600 m2. Celem inwestycji jest poprawa standardu obsługi klientów urzędu.

Nowe pomieszczenie zdecydowanie zwiększy przepustowość obsługi klientów paszportowych i cudzoziemców w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Klimatyzowana sala będzie przystosowana do jednoczesnej obsługi 22 klientów i zaoferuje miejsca siedzące dla co najmniej 30 osób oczekujących m.in. na złożenie wniosków czy odebranie decyzji. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał tego roku.

W tym tygodniu rozpoczęła się również kampania promocyjna inwestycji w urzędzie. Film z przebiegu prac można obejrzeć pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=pUWWCb1QF8A&feature=youtu.be

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Realizacja projektu nr 32/7-2017/OG-FAMI pod nazwą: Poprawa standardu i zwiększenie przepustowości obsługi cudzoziemców w DUW we Wrocławiu, dofinansowanego w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

  • Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu - Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
    Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
  • Logo FAMI Bezpieczna Przystań - Logo FAMI Bezpieczna Przystań
    Logo FAMI Bezpieczna Przystań