Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

06 marca 2018

Nowoczesny system „Kolejkowicz” dla klientów paszportowych i cudzoziemców w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że wyłoniono wykonawcę i podpisano umowę na „Dostawę, instalację, konfigurację i uruchomienie systemu kolejkowego na potrzeby Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu”. Nowy system zacznie funkcjonować we Wrocławiu od początku kwietnia, a w delegaturach Urzędu w Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu od 16 kwietnia.

Nowy system kolejkowy dla Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego zakłada następujące udogodnienia dla klientów:

- system kolejkowy będzie obejmował budynek Urzędu we Wrocławiu oraz delegatury w Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu (obecnie delegatury nie mają „kolejkowicza”),

- system będzie umożliwiał rezerwację wizyt przez internet we wszystkich 4 punktach obsługi klienta,

- system będzie informował o aktualnym stanie kolejki (funkcjonalność obejmie wszystkie 4 lokalizacje Urzędu),

- system będzie informował  klientów Urzędu i delegatur za pomocą wiadomości sms o zbliżającym się terminie wizyty (np. pół godziny lub 15 minut przed wywołaniem numerka).

 

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Realizacja projektu nr 31/7-2017/OG-FAMI o nazwie: „Urząd przyjazny cudzoziemcom – wzrost poziomu świadczonych usług przez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych”, dofinansowanego w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

  • Wewnętrzny dziedziniec Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu - Wewnętrzny dziedziniec Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu
    Wewnętrzny dziedziniec Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu
  • Logo FAMI BEZPIECZNA PRZYSTAŃ - Logo FAMI BEZPIECZNA PRZYSTAŃ
    Logo FAMI BEZPIECZNA PRZYSTAŃ