Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

07 marca 2018

Rusza remont delegatury DUW w Legnicy na potrzeby Punktu Obsługi Klienta dla Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że wyłoniono wykonawcę i podpisano umowę na remont wnętrza budynku delegatury Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Legnicy na potrzeby Punktu Obsługi Klienta dla Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców.

Nowa sala obsługi będzie umożliwiała jednoczesną obsługę 12 klientów delegatury w Legnicy. W tej chwili możliwa jest obsługa 8 osób. W ramach projektu odnowiona zostanie również, poczekalnia z miejscami siedzącymi oraz przebudowana zostanie toaleta z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestycja ma na celu zwiększenie komfortu obsługi klientów Urzędu oraz skrócenie czasu potrzebnego klientom Urzędu na złożenie stosownych dokumentów. Prace obejmą również restrukturyzację sieci LAN. Dla podniesienia jakości obsługi na sali głównej zostanie również uruchomiony nowoczesny system kolejkowy. Zakończenie prac zaplanowano na koniec maja.

Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Poniżej wizualizacje z dokumentacji projektowej na Przebudowę wnętrza budynku Delegatury Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Legnicy przy ul. Skarbka 3 na potrzeby Punktu Obsługi Klienta - PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO - USŁUGOWE "ABRYS" Ryszard Łopusiewicz"

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Realizacja projektu nr 30/7-2017/OG-FAMI o nazwie: „Poprawa standardu i zwiększenie przepustowości obsługi cudzoziemców w Delegaturze DUW w Legnicy”, dofinansowanego w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

 • Sala 1 - wizualizacja - Sala 1 - wizualizacja
  Sala 1 - wizualizacja
 • Sala 2 - wizualizacja - Sala 2 - wizualizacja
  Sala 2 - wizualizacja
 • Sala 3 - wizualizacja - Sala 3 - wizualizacja
  Sala 3 - wizualizacja
 • Stanowisko informacyjne - wizualizacja - Stanowisko informacyjne - wizualizacja
  Stanowisko informacyjne - wizualizacja
 • Schemat sali obsługi - wizualizacja - Schemat sali obsługi - wizualizacja
  Schemat sali obsługi - wizualizacja
 • Logo FAMI BEZPIECZNA PRZYSTAŃ - Logo FAMI BEZPIECZNA PRZYSTAŃ
  Logo FAMI BEZPIECZNA PRZYSTAŃ