Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

03 sierpnia 2017

Zmiany w rezerwacji wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu i Pracy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców DUW

Informujemy, że od dnia 8 sierpnia 2017 r. zacznie obowiązywać nowy system rezerwacji wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu i Pracy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, z terminami rezerwacji na 22 sierpnia 2017 r.

Rezerwacji telefonicznej można będzie dokonać pod numerem telefonu: (+48) 71 340 64 78, w godz. 12.00 -13.30, odpowiednio:

- we wtorek do Kierownika Oddziału Legalizacji Pobytu i Pracy I,

- w środę do Kierownika Oddziału Legalizacji Pobytu i Pracy II,

- w czwartek do Kierownika Oddziału Legalizacji Pobytu i pracy LP III.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 24 lipca 2017 r. rezerwacja wizyt za pośrednictwem strony www.duw.pl została zablokowana.

 

Zasady telefonicznej rejestracji w celu spotkania z kierownikiem Oddziału LPI, LPII i LPIII

  1. Podczas rejestracji telefonicznej cudzoziemiec podaje swoje imię, nazwisko oraz serię i numer paszportu oraz sygnaturę sprawy lub imię i nazwisko inspektora prowadzącego (jeśli są znane). Podczas rezerwacji cudzoziemiec zostaje umówiony na konkretny dzień i godzinę. Po przybyciu okazuje Kierownikowi dokument podróży (w celu potwierdzenia tożsamości).
  2. Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie. Rozpoczęcie spotkania może ulec nieznacznym zmianom, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta.
  3. Przybycie po wyznaczonej godzinie spotkania (po uwzględnieniu punktu 2 niniejszej instrukcji) będzie skutkować automatycznym anulowaniem rezerwacji.
  4. Rezerwacja wizyty dotyczy wyłącznie osoby, na której dane osobowe wystawiono rezerwację.
  5. Podczas jednego połączenia telefonicznego możliwe jest umówienie wizyty jednej osoby. W przypadku rezerwacji wizyty dla rodzin prosimy o informację podczas umawiania rezerwacji, ponieważ dla każdej osoby będzie konieczne uzyskanie osobnej rezerwacji.
  6. Niedopuszczalne są wszelkie formy zamiany rezerwacji z inną osobą, czy odstępowanie rezerwacji innej osobie.
  7. W przypadku rezygnacji z wizyty w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty, prosimy o odwołanie rezerwacji, najpóźniej w dniu poprzedzającym umówioną wizytę, pisząc na adres: soc@duw.pl. Umożliwi to skorzystanie z terminu wizyty innym oczekującym osobom.

Kierownicy Oddziałów przyjmują osoby umówione w pokojach:

 - Kierownik LP I – pok. 0262

 - Kierownik LP II – pok. 0263

 - Kierownik LP III –pok. 0133

  • Budynek Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu - Budynek Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu
    Budynek Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu